Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 99.8 kg |
| Výkon pohonu vretena | 7.5 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 1240 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 609.6 mm |
| Maximálny priemer brúsneho kotúča | 76.2 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 254 mm |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 499.9 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC POWER MATE | |

















































