Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | NK-19489 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 635 mm |
| Šírka pracovného stola | 203.2 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 425.5 mm |
| Výkon pohonu vretena | 2.6 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania vretena | 3930 1/min |
| Priemer nového brúsneho kotúča | 254 mm |
| Priemer otvoru vo brúsneho kotúča | 76.2 mm |
| Maximálna dĺžka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča) X-osi | 609.6 mm |
| Maximálna šírka brúsenia (bez výstupu brúsneho kotúča), Y-os | 228.6 mm |
| Dĺžka stroja | 2717.8 mm |
| Šírka stroja | 1498.6 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Permanentný magnetický upínač | |
| Chladený kvapalinou | |









































