- UniMachines
- ›
- Brúsky
- ›
- Povrchové brúsky
- ›
- Povrchové brúsky WMW HECKERT
- ›
- Povrchové brúsky WMW HECKERT SFSRV 1000/2
Brúska na plocho WMW HECKERT SFSRV 1000/2
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1988 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | slijp124 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Maximálna výška brúsených obrobkov (pre nový brúsny kotúč) | 600 mm |
| Výkon pohonu vretena | 45 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| Permanentný magnetický upínač | |
| Otočný pracovný stôl | |










































