- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ABENE
- ›
- CNC frézky ABENE VHF 360 TI
CNC frézka ABENE VHF 360 TI
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 8624 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1530 mm |
| Šírka pracovného stola | 450 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 350 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 650 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 475 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |




















































