- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky CB FERRARI
- ›
- CNC frézky CB FERRARI S66
CNC frézka CB FERRARI S66
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci zaisťuje nakládku - platí zvlášť |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 5000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 16 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 10 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3200 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 820 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Výška stroja | 3000 mm |
| Dĺžka stroja | 3500 mm |
| Hmotnosť stroja | 11.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| ELEXA E520 | |
| Otočná hlava (1 os) | |
| Deliaca hlava | |
| CNC Indexer (4. os) | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |














































