- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky CHIRON GERMANY
- ›
- CNC frézky CHIRON GERMANY FZ 22L high speed
CNC frézka CHIRON GERMANY FZ 22L high speed
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá CHIRON GERMANY › |
| Výrobca | CHIRON GERMANY › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2700 mm |
| Šírka pracovného stola | 570 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 420 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |
| Centrálne mazanie | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
















































