- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky DECKEL MAHO
- ›
- CNC frézky DECKEL MAHO DMU 50
CNC frézka DECKEL MAHO DMU 50
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| Rok výroby | 2005 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 630 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Výkon pohonu vretena | 13 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 3 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 10000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 450 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 400 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 400 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 400 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain MillPlus IT | |
| Otočný stôl CNC - indexované osa | |
| CNC naklápací stôl - indexované osa | |












































