- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky DECKEL MAHO
- ›
- CNC frézky DECKEL MAHO MH 400 T
CNC frézka DECKEL MAHO MH 400 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 700 mm |
| Šírka pracovného stola | 270 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 4000 1/min |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Celkový príkon | 11 kW |
| Výška stroja | 2000 mm |
| Dĺžka stroja | 2000 mm |
| Šírka stroja | 2000 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.3 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN CNC 332 | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |











































