- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky EUMACH
- ›
- CNC frézky EUMACH FBE 4000
CNC frézka EUMACH FBE 4000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2013 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6837 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4100 mm |
| Šírka pracovného stola | 1050 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 9000 kg |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 3500 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 950 mm |
| Hmotnosť stroja | 22500 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC Series 31i-MODEL B | |










































