CNC frézka FIL FA 300 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1991 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3500 mm |
| Šírka pracovného stola | 800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 4000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 2000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 850 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 133.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 133.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 133.3 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 13.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| SELCA 1200 | |
| Osvetlenie | |












































