CNC frézka FPT SIRIO M 40
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1600 mm |
| Šírka pracovného stola | 1800 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 7000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 28 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 5000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 250 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 250 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 250 mm/s |
| Celkový príkon | 57.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 29 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 430 M | |
| Univerzálna otočná hlava (horizontálne, vertikálne) | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |






















































