- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HEDELIUS
- ›
- CNC frézky HEDELIUS Tiltenta T7-4200
CNC frézka HEDELIUS Tiltenta T7-4200
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2014 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4680 mm |
| Šírka pracovného stola | 750 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 3500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 29 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 5 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 750 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 40000 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 40000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 40000 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| Otočný pracovný stôl | |
| Otočný stôl CNC - synchrónne osa | |
| Chladený kvapalinou | |















































