- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HERMLE
- ›
- CNC frézky HERMLE U 630 T
CNC frézka HERMLE U 630 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 14934 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 528 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
| Maximálny posuv v osi Y | 500 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 426 | |













































