- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky HERMLE
- ›
- CNC frézky HERMLE UWF 600
CNC frézka HERMLE UWF 600
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | A18967 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 350 mm |
| Šírka pracovného stola | 350 mm |
| Výkon pohonu vretena | 3.4 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 320 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 280 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 350 mm |
| Celkový príkon | 10.5 kW |
| Hmotnosť stroja | 1.4 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 155 | |
| Dráha vretena | |
| Otočný stôl CNC - indexované osa | |
| CNC naklápací stôl - synchrónne osa | |
| Technická dokumentácia | |














































