- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky INDUMA
- ›
- CNC frézky INDUMA MBM 25
CNC frézka INDUMA MBM 25
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1982 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 5500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 18 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 900 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
| Dĺžka stroja | 3000 mm |
| Šírka stroja | 3200 mm |
| Hmotnosť stroja | 10 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 310 | |











































