- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky INFOTEC
- ›
- CNC frézky INFOTEC 4121 EVO
CNC frézka INFOTEC 4121 EVO
| Čistá cena | 56005 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá INFOTEC › |
| Výrobca | INFOTEC › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 4100 mm |
| Šírka pracovného stola | 2100 mm |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 4100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2100 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 250 mm |
| Hmotnosť stroja | 4.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |











































