- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky KiHeung
- ›
- CNC frézky KiHeung U1020 N
CNC frézka KiHeung U1020 N
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2015 |
| Záruka | Záruka 12 mesiacov |
| Technický stav | Nepoužitý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Po uvedení na kupujúceho |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3200 mm |
| Šírka pracovného stola | 900 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 10000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 38 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 4 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 4 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 4000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 3000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1050 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1300 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 16000 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 16000 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 16000 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 23000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain iTNC 530 | |
| Pripojenie USB | |
| Ethernet (LAN) | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Otočná hlava (2 osi) | |
| Univerzálna otočná hlava (horizontálne, vertikálne) | |
| Plynulé nastavenie vertikálnej otáčok vretena | |
| Vibroisolators | |
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |











































