- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky KIMLA
- ›
- CNC frézky KIMLA BPF 2131
CNC frézka KIMLA BPF 2131
| Čistá cena | 63270 EUR |
| Kúpeľný a rekreačný poplatok (bez DPH) | 23 % |
| Názov firmy |
Maszyneria
Sławomir Konieczko |
| Adresa | Wita Stwosza 18/13 |
| Mesto | Jelenia Góra |
| Smerovacie číslo | 58-560 |
| kraj | |
| Krajiny | Poľsko |
| telefón | +48 603510566 |
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá KIMLA › |
| Výrobca | KIMLA › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2020 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 3100 mm |
| Šírka pracovného stola | 2100 mm |
| Výkon pohonu vretena | 9 kW |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 24000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Hmotnosť stroja | 5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |



























































