CNC frézka MAHO MH 400 P
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 1983 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 690 mm |
| Šírka pracovného stola | 275 mm |
| Výkon pohonu vretena | 1.8 kW |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 3 ks |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 50 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3150 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 250 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 375 mm |
| Celkový príkon | 2.2 kW |
| Hmotnosť stroja | 0.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 125 | |
| Pripojenie RS | |
| CNC vertikálne hlava - synchrónne osa | |
| Plynulé nastavenie vertikálnej otáčok vretena | |
| Dráha vretena | |
| Mechanický pohon brka | |
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |










































