CNC frézka MAHO MH 500 C
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 20 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 4000 1/min |
| Travel dĺžka pinoly | 50 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 500 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 300 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 83.3 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 83.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 83.3 mm/s |
| Celkový príkon | 24 kW |
| Výška stroja | 1910 mm |
| Dĺžka stroja | 3200 mm |
| Šírka stroja | 3600 mm |
| Hmotnosť stroja | 1.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| DECKEL 432 | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Otočný pracovný stôl | |
| Chladený kvapalinou | |









































