CNC frézka MAHO MH 700 C
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1985 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 900 mm |
| Šírka pracovného stola | 500 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 3125 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 600 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 400 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 135 | |











































