CNC frézka MAHO MH 800 E
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1986 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 500 mm |
| Šírka pracovného stola | 435 mm |
| Travel dĺžka pinoly | 80 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 450 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| PHILLIPS 432 | |












































