- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky MAZAK
- ›
- CNC frézky MAZAK VTC-20B VMC
CNC frézka MAZAK VTC-20B VMC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1460 mm |
| Šírka pracovného stola | 510 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 500 kg |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 7000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |













































