- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky NICOLAS CORREA
- ›
- CNC frézky NICOLAS CORREA CF17 (9685506)
CNC frézka NICOLAS CORREA CF17 (9685506)
| Kategórie | CNC frézky a obrábacie centrá NICOLAS CORREA › |
| Výrobca | NICOLAS CORREA › |
ARCHIVOVANÉ reklama
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Španielsko |
| Rok výroby | 1998 |
| Záruka | Záruka 6 mesiacov |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2000 mm |
| Šírka pracovného stola | 700 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 3500 kg |
| Výkon pohonu vretena | 17 kW |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 800 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 800 mm |
| Výška stroja | 2417 mm |
| Dĺžka stroja | 4886 mm |
| Šírka stroja | 3064 mm |
| Hmotnosť stroja | 9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC-360-C | |
| Technická dokumentácia | |

-m.jpg)
-1-s.jpg)
-2-s.jpg)
-3-s.jpg)
-4-s.jpg)
-5-s.jpg)
-6-s.jpg)
-7-s.jpg)
-8-s.jpg)
-9-s.jpg)
-10-s.jpg)
-11-s.jpg)
-12-s.jpg)
-13-s.jpg)
-14-s.jpg)
-15-s.jpg)
-16-s.jpg)
-17-s.jpg)
-18-s.jpg)







































