- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ORADEA
- ›
- CNC frézky ORADEA FU 71 - 2 CNC
CNC frézka ORADEA FU 71 - 2 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Predávajúci organizuje zaťaženie - v cene stroja |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2240 mm |
| Šírka pracovného stola | 710 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 2000 kg |
| Počet CNC riadených náprav | 3 ks |
| Počet synchrónnych náprav | 3 ks |
| Minimálna vzdialenosť vretena od stola | 100 mm |
| Maximálna vzdialenosť vretena od stola | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 710 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 900 mm |
| Výška stroja | 2800 mm |
| Dĺžka stroja | 4500 mm |
| Šírka stroja | 3000 mm |
| Hmotnosť stroja | 8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 360 | |
| Pripojenie RS | |
| Elektronické koliesko pre manuálnu prevádzku | |
| Otočná hlava (1 os) | |
| Vibroisolators | |
| Centrálne mazanie | |
| Chladený kvapalinou | |
| Technická dokumentácia | |













































