- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky SORALUCE
- ›
- CNC frézky SORALUCE fr 10000
CNC frézka SORALUCE fr 10000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Poľsko |
| Rok výroby | 1996 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 10000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 2400 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1500 mm |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi X | 12 mm/s |
| Maximálny posuv v osi Y | 15 mm/s |
| Maximálna rýchlosť posuvu v osi Z | 15 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| HEIDENHAIN TNC 426 | |









































