- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky SPINNER
- ›
- CNC frézky SPINNER MVC 850
CNC frézka SPINNER MVC 850
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Inventárne číslo | 15458 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1000 mm |
| Šírka pracovného stola | 510 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 700 kg |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 850 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 510 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 510 mm |
| Celkový príkon | 30 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC FANUC 21i MB | |















































