- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky SPINNER
- ›
- CNC frézky SPINNER U 5 620
CNC frézka SPINNER U 5 620
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Nemecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2012 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 650 mm |
| Šírka pracovného stola | 650 mm |
| Počet synchrónnych náprav | 24 ks |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 12000 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 620 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 520 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 460 mm |
| Výška stroja | 2750 mm |
| Dĺžka stroja | 2600 mm |
| Šírka stroja | 2350 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.9 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |












































