CNC frézka TOS FGS 63 CNC
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 1993 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 5044 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 1400 mm |
| Šírka pracovného stola | 630 mm |
| Maximálne zaťaženie stola (rovnomerne) | 1000 kg |
| Výkon pohonu vretena | 15 kW |
| Minimálna rýchlosť otáčania zvislého vretena | 35 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania so zvislou osou vretena | 1800 1/min |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 1120 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 630 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 500 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| Heidenhain TNC 407 | |
















































