- UniMachines
- ›
- CNC frézky a obrábacie centrá
- ›
- CNC frézky
- ›
- CNC frézky ZAYER
- ›
- CNC frézky ZAYER 20 KFU 2500
CNC frézka ZAYER 20 KFU 2500
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1995 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Inventárne číslo | frees238 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Dĺžka pracovného stola | 2500 mm |
| Šírka pracovného stola | 1000 mm |
| Dĺžka pojazdu osi X (mechanický posuv) | 2300 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Y (mechanický posuv) | 1200 mm |
| Dĺžka pojazdu osi Z (mechanický posuv) | 1000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| GRUNIG CNC CONTROL | |









































