- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA ASTRO 100 MH
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA ASTRO 100 MH
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 125 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3098.8 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 5 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 149.9 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2700 mm |
| Vyloženie | 398.8 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| AMADA AMNC/RML 39 BM | |
| CNC riadenie | |











































