- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA FBD III 8025 NT
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA FBD III 8025 NT
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2001 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 88 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2489.2 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 8 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 149.9 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 419.1 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2184.4 mm |
| Vyloženie | 398.8 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 69.9 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 7.6 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 89.7 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 75.7 l |
| Príkon | 7.5 kW |
| Výška stroja | 2387.6 mm |
| Dĺžka stroja | 3581.4 mm |
| Šírka stroja | 1270 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.2 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| AMADA AMNC-PC | |
| CNC riadenie | |















































