- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA HDS-1303 NT
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HDS-1303 NT
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2003 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 129.7 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3225.8 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 8 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 199.9 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 500.4 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2700 mm |
| Vyloženie | 414 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 199.9 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 19.8 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 199.9 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 67.4 l |
| Výška stroja | 2969.3 mm |
| Dĺžka stroja | 3530.6 mm |
| Šírka stroja | 1524 mm |
| Hmotnosť stroja | 12 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| AMADA AMNC-PC | |
| CNC riadenie | |











































