- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA HFBO 220-4
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HFBO 220-4
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 220 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 4200 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 8 ks |
| Vyloženie | 410 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 100 mm/s |
| Maximálna vzdialenosť od dorazu | 1000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |














































