- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA HFE 100-3
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HFE 100-3
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| Rok výroby | 2004 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Predávajúci zaisťuje dopravu za príplatok |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3110 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 200 mm |
| Výška stroja | 2700 mm |
| Dĺžka stroja | 4320 mm |
| Šírka stroja | 2170 mm |
| Hmotnosť stroja | 6.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |














































