- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA HFE M2 1270 x 50 T
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HFE M2 1270 x 50 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2011 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 50 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 1270 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 1035 mm |
| Príkon | 6 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| Pripojenie USB | |













































