- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA HFP 3000 * 100
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA HFP 3000 * 100
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2002 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3000 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 200 mm |
| Vyloženie | 420 mm |
| Príkon | 17 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































