- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA PROMECAM
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy AMADA PROMECAM RG 150 T X 3000
CNC hydraulický ohraňovací lis AMADA PROMECAM RG 150 T X 3000
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1999 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | A1512739 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 150 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3100 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 5 ks |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 450 mm |
| Vyloženie | 400 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 37 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 7.5 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 60 mm/s |
| Výška stroja | 2315 mm |
| Dĺžka stroja | 3115 mm |
| Šírka stroja | 1660 mm |
| Hmotnosť stroja | 10.7 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| AMADA CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |









































