- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy CINCINNATI
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy CINCINNATI 90 FM II X 8
CNC hydraulický ohraňovací lis CINCINNATI 90 FM II X 8
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1994 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 81.6 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2540 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 2 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 355.6 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 533.4 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2184.4 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 160.9 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 50.8 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 171.5 mm/s |
| Hmotnosť stroja | 8.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CINCINNATI CNC CONTROL | |
| CNC riadenie | |












































