- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy DENER PUMA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy DENER PUMA CNC 4050 X 175 SMART XL 40175
CNC hydraulický ohraňovací lis DENER PUMA CNC 4050 X 175 SMART XL 40175
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Turecko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2017 |
| Záruka | Záruka po dobu 3 mesiacov |
| Technický stav | Veľmi dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Platba na splátky |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Stroj unplugged |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 175 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 4050 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 2 ks |
| Vzdialenosť medzi rámami | 3550 mm |
| Vyloženie | 450 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 150 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 10 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 130 mm/s |
| Objem olejovej nádrže | 300 l |
| Príkon | 22 kW |
| Výška stroja | 3050 mm |
| Dĺžka stroja | 4740 mm |
| Šírka stroja | 2290 mm |
| Hmotnosť stroja | 15000 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |
| LCD dotykový panel | |
| Nožné ovládanie | |
| 2D programovanie | |
| Vizualizácia informácií v 3D | |
| Automatické meranie odchýlky materiálu hrúbky | |
| Meranie uhla ohybu | |
| Automatické nastavenie prítlačnej sily | |
| Manuálne nastaviteľná prítlačná sila | |
| Digitálny odpočet polohy zadného dorazu | |
| Predné nosné ramená | |
| Centrálne mazanie | |
| Svetelné záclony | |
| Osvetlenie | |
| Technická dokumentácia | |
| CE prehlásenie | |










































