- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy DURMA
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy DURMA AD - S 30175
CNC hydraulický ohraňovací lis DURMA AD - S 30175
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 4436 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 175 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3050 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 2600 mm |
| Príkon | 18.5 kW |
| Výška stroja | 2750 mm |
| Dĺžka stroja | 4250 mm |
| Šírka stroja | 1700 mm |
| Hmotnosť stroja | 11.5 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |











































