- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy KRRAS
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy KRRAS BEND 40.20
CNC hydraulický ohraňovací lis KRRAS BEND 40.20
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2006 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | TK-20313 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 40.8 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 1930.4 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 2 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 101.6 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 254 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 1701.8 mm |
| Vyloženie | 203.2 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 81.3 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 8.4 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 81.3 mm/s |
| Výška stroja | 1905 mm |
| Dĺžka stroja | 2286 mm |
| Šírka stroja | 1524 mm |
| Hmotnosť stroja | 2.8 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| PGP 602 | |
| CNC riadenie | |









































