- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy PRIMA POWER
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy PRIMA POWER eP 1030
CNC hydraulický ohraňovací lis PRIMA POWER eP 1030
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Česká Republika |
| kraj | |
| Rok výroby | 2021 |
| Záruka | Bez záruky |
| Technický stav | Dobrý |
| Nakladanie | Kupujúci organizuje zaťaženie na vlastné náklady |
| Platba | Pred príjem |
| Doprava | Kupujúci organizuje dopravu na vlastné náklady |
| Postavenie | Skúška môže byť vykonaná |
| Inventárne číslo | 6184 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 100 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 3150 mm |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 310 mm |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 10 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 125 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| žiadne údaje | |










































