- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy TRUMPF
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy TRUMPF Truma Bend V 85s
CNC hydraulický ohraňovací lis TRUMPF Truma Bend V 85s
| Čistá cena | Opýtať sa› |
| Názov firmy |
Mach4metal
Olga Hohriakova |
| Adresa | Transito 21 |
| Mesto | Babberich |
| Smerovacie číslo | 6909 DA |
| kraj | |
| Krajiny | Holandsko |
| telefón | +31 316247123 |
| Kategórie | Ohraňovacie lisy TRUMPF › |
| Výrobca | TRUMPF › |
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Holandsko |
| kraj | |
| Rok výroby | 2000 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 85 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2550 mm |
| Šírka spodného stola | 120 mm |
| Vyloženie | 410 mm |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 10 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 135 mm/s |
| Maximálna vzdialenosť od dorazu | 1000 mm |
Zariadenie | |
|---|---|
| CNC riadenie | |














































