- UniMachines
- ›
- Ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy WYSONG
- ›
- CNC hydraulické ohraňovacie lisy WYSONG PH 100X96
CNC hydraulický ohraňovací lis WYSONG PH 100X96
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1992 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Maximálna sila (lisovanie) | 90.7 t |
| Maximálna dĺžka ohybu | 2438.4 mm |
| Počet počítačom riadených náprav | 3 ks |
| Maximálna dĺžka zdvihu jazdca | 203.2 mm |
| Maximálna vzdialenosť od stola na jazdca | 431.8 mm |
| Vzdialenosť medzi rámami | 1981.2 mm |
| Vyloženie | 254 mm |
| Maximálna rýchlosť prístupu | 127.4 mm/s |
| Maximálna rýchlosť ohýbanie | 8.5 mm/s |
| Maximálna rýchlosť návrate | 95.3 mm/s |
Zariadenie | |
|---|---|
| WYSONG GC 6000 | |
| CNC riadenie | |
| Nožné ovládanie | |














































