- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy HNK
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy HNK HCT-52 T
CNC karusel HNK HCT-52 T
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10224 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 5199.4 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 5600.7 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1800.9 mm |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 32 1/min |
| Maximálne zaťaženie stola | 63502.9 kg |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 31i-A | |
| Chip transporter | |
| Chladený kvapalinou | |














































