- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy O M
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy O M TMS 30/70
CNC karusel O M TMS 30/70
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 1970 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10088 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2997.2 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 7000.2 mm |
| Maximálna výška obrobku | 2199.6 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 0.3 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 40 1/min |
| Maximálne zaťaženie stola | 13607.8 kg |
| Hmotnosť sústruhu | 64.6 t |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC OT-B | |












































