- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy OKUMA
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy OKUMA VTM 200 Y B
CNC karusel OKUMA VTM 200 Y B
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2008 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10302 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2100.6 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 1999 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1399.5 mm |
| Maximálny posuv priečneho nosníka | 16 m/min |
| Maximálny posuv vozíka na priečnom nosníku | 16 m/min |
Zariadenie | |
|---|---|
| OKUMA OSP-P 200 L | |
| Chip transporter | |
| C-os synchrónne | |























































