- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy PENSOTTI
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy PENSOTTI NDM 160
CNC karusel PENSOTTI NDM 160
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Taliansko |
| kraj | |
| Rok výroby | 1990 |
| Záruka | Bez záruky |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 1600 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2400 mm |
| Maximálna výška obrobku | 1800 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 2.4 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 270 1/min |
| Maximálne zaťaženie stola | 15000 kg |
| Maximálny výkon frézovacieho vretena | 75 kW |
| Celkový počet nástrojov v revolverovej hlave | 40 ks |
Zariadenie | |
|---|---|
| SIEMENS SINUMERIK 840 D | |
| Chip transporter | |
| C-os synchrónne | |
| Revolverové hlavy | |
















































