- UniMachines
- ›
- CNC sústruhy a sústružnícke centrá
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy YOU JI
- ›
- CNC vertikálne revolverové sústruhy YOU JI ATC 2500 C-III
CNC karusel YOU JI ATC 2500 C-III
Všeobecné údaje | |
|---|---|
| Umiestnenie | Spojené Štáty Americké |
| kraj | |
| Rok výroby | 2009 |
| Záruka | Bez záruky |
| Inventárne číslo | 10227 |
Technické parametre | |
|---|---|
| Priemer stola | 2499.4 mm |
| Maximálny priemer sústruženia | 2799.1 mm |
| Maximálna výška obrobku | 2349.5 mm |
| Rýchlosť otáčania Minimálna stôl | 2 1/min |
| Maximálna rýchlosť otáčania stola | 150 1/min |
| Maximálne zaťaženie stola | 13607.8 kg |
| Maximálny výkon frézovacieho vretena | 14.9 kW |
Zariadenie | |
|---|---|
| FANUC 18i-TB | |
| Chip transporter | |
| C-os indexované | |













































